O nas

Firma działa aktywnie na rynkach międzynarodowych już od 2011 roku. Od samego początku związana jest z branżą motoryzacyjną. Nasze wyroby są dziś sprzedawane na całym świecie co przyczyniło się do stworzenia w naszej firmie działu transportowego. Z biegiem czasu starając się niwelować skutki coraz częstszej działalności nieuczciwych dostawców oleju napędowego, postanowiliśmy sami zająć się bezpośrednim importem i dystrybucją paliw z niemieckich rafinerii.

Kontakty zdobyte  z firmami zachodnimi zaowocowały nawiązaniem w 2013 roku współpracy z niemieckimi rafineriami z Berlina, Roztoku i Magdeburga produkującymi najwyższej jakości paliwa bez bio dodatków na rynek niemiecki.

Dzięki naszej firmie paliwa te są już dostępne również dla polskich klientów hurtowych oraz indywidualnych na stacjach paliw w różnych częściach Polski.

 

Nasza oferta skierowana do firm transportowych, stacji benzynowych, zakładów produkcyjnych, przemysłowych oraz firm budowlanych. Park maszynowy, którym dysponujemy pozwala na szybką realizacje zamówień z zachowaniem standardów i norm bezpieczeństwa. Zapewniamy bardzo atrakcyjne warunku handlowe oraz terminowość w realizacji zamówień.