Flota

Dysponujemy nowoczesnym taborem – cysternami spełniającymi najwyższe unijne wymogi dotyczące transportu paliw w zakresie ekologii, bezpieczeństwa i jakości.

Ponieważ chcemy dać pewność naszym klientom co do wysokiej jakości dostarczanych przez nas paliw, produkty transportujemy tylko i wyłącznie naszym cysternami. Dzięki temu wyeliminowaliśmy całkowicie ryzyko zanieczyszczenia paliw podczas transportu , co często ma miejsce w innych firmach, które wynajmują obcych przewoźników lub podwykonawców.

Jakość w tym zakresie jest dla nas priorytetem.

Oferujemy również bezpośredni transport – paliwa transportujemy do naszych klientów w systemie door-to-door czyli bezpośrednio z rafinerii do miejsca docelowego.

Paliwa nie są nigdzie po drodze magazynowane co zawsze wiąże się z ryzykiem zanieczyszczenia. Nasze cysterny są plombowane po załadunku w rafineriach w Niemczech i z tymi oryginalnymi plombami dojeżdżają do naszych klientów na rozładunek.

Oferowane przez nas dostawy bezpośrednie gwarantują naszym klientom taką sama jakość paliw jaka posiadają paliwa zanim jeszcze wyjadą z rafinerii.